Peatöövõtt, projektijuhtimine ja ehitus

OÜ BauEst ehitustegevus hõlmab peatöövõttu, projektijuhtimist ja ehitustegevust tööstus- ja tsiviilehituses.

Meie töö ei alga reeglina mitte ehitusplatsil, vaid palju varem. Üsna tihti oleme partneriks juba ehitiste kavandamisel ja projekteerimisel. Omades meeskonnas oma projekteerijat saame pakkuda pidevat konsultatsiooni ja koostööd projekti algstaadiumist kuni ehitise valmimiseni. Samuti oleme kindlad, et ehitise teatud töölõigud on parima tulemuse saavutamiseks hea teostada oma meeskonnaga. Meil on nii betoonitööde, üldehituse kui ka viimistlustööde brigaadid, kelle tööle võime kindlad olla.

Ehitame maal, vees ja veepiiril

Oleme ehitanud maa peal, veepiiril ja päris vees. Meie kätetöö abil on mitmed pered saanud endale uue kodu ja paljud ettevõtted mõnusa töökeskkonna. Tänu meie abile on võimalik seilata merele Roomassaarest ja Haapsalust ning vool on lõpetanud kõikumise Tsirgulinnas ja Sikassaares. Pikaajalisest edukast tööst hoolimata ei ole me jäänud loorberitele puhkama, vaid õpime igast teostatud objektist, et olla parim abiline oma klientidele ja koostööpartneritele.

Meie peamised ehitusvaldkonnad on: elamud ja ühiskondlikud hooned, bürood ja kaubandushooned, tööstushooned, insenertehnilised ehitised, vesiehitus ja põllumajandusehitus.

Tutvu meie olulisemate tehtud töödega SIIN.