Teenused

Peatöövõtt, projektijuhtimine ja ehitus

BauEst OÜ ehitustegevus hõlmab peatöövõttu, projektijuhtimist ja ehitustegevust tööstus- ning tsiviilehituses.

Meie töö ei alga reeglina mitte ehitusplatsil, vaid oluliselt varem. Üsna tihti oleme partneriks juba ehitiste kavandamisel ja projekteerimisel. Omades meeskonnas oma projekteerijat, saame pakkuda pidevat konsultatsiooni ja koostööd projekti algstaadiumist kuni ehitise valmimiseni. Samuti oleme töö käigus selgeks saanud, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline teatud töölõike teostada oma meeskonnaga: meil on nii betoonitööde, üldehituse kui ka viimistlustööde brigaadid, kelle tööle võime alati kindlad olla.

Kliendid on meie tugevustena välja toonud näiteks efektiivset ehituse juhtimise protsessi, tulemuste kvaliteeti, suuri kogemusi, kompetentsust, avatud suhtlemist, paindlikkust, põhjalikkust, lahendustele orienteeritust ning head meeskonnatööd.

Ehitame maal, vees ja veepiiril

Meie peamised ehitusvaldkonnad on ühiskondlikud hooned, bürood ja ärihooned, kaubandushooned, elamud, tööstushooned (mh tootmis- ja laohooned), insenertehnilised ehitised, vesiehitus ning põllumajandusehitus.

Meil on kogemusi ehitamises nii maa peal, veepiiril kui ka päris vees. Meie kätetöö abil on mitmed pered saanud endale uue kodu ja paljud ettevõtted mõnusa töökeskkonna. Tänu meie abile on võimalik seilata merele Roomassaarest ja Haapsalust ning vool on lõpetanud kõikumise Tsirgulinnas ja Sikassaares. Pikaajalisest edukast tööst hoolimata ei ole me jäänud loorberitele puhkama, vaid õpime igast teostatud objektist, et olla parim abiline oma klientidele ja koostööpartneritele.

Tutvu meie olulisemate tehtud töödega SIIN.