OÜ BauEst

OÜ BauEst alustas tegevust 2006. aastal pereettevõttena.

Tänaseks on meeskond oluliselt laienenud ning meie ehitustegevus hõlmab peatöövõttu, projektijuhtimist ja ehitustegevust tööstus- ja tsiviilehituses.

Meie töö ei alga reeglina mitte ehitusplatsil, vaid palju varem. Üsna tihti oleme partneriks juba ehitiste kavandamisel ja projekteerimisel. Omades meeskonnas oma projekteerijat saame pakkuda pidevat konsultatsiooni ja koostööd projekti algstaadiumist kuni ehitise valmimiseni. Samuti oleme enesele teadvustanud, et ehitise teatud töölõigud on parima tulemuse saavutamiseks hea teostada oma meeskonnaga. Meil on nii betoonitööde, üldehituse kui ka viimistlustööde brigaadid, kelle tööle võime kindlad olla.

Aasta aastalt oleme panustanud enese arendamisesse, et läbi selle olla oma klientidele paremateks partneriteks. Oma meeskonna koostamises, siinhulgas ka koostööpartnerid ja allhankijad, lähtume eelkõige sellest, et meie väärtushinnangud ühtiksid. Püüdleme selle poole, et meie inimesed mõtleksid ja tegutseksid ühise eesmärgi nimel – eesmärgi, mis Tellija poolt vaadatuna on meeldiv ja konstruktiivne tee ehitise planeerimisest kuni valmimiseni.

Meie soov on olla Tellijale partner, kes ei rahuldu keskpärasusega. Nii, nagu hindame oma meeskonnas erilisust, suhtume ka oma Tellijatesse ja koostööpartneritesse. Oleme lähtunud ehitusobjektide kavandamisel eelkõige Tellijate soovide ja ootuste kaardistamisest, et tee lõpptulemuseni oleks nauditav ja võimalikult murevaba kõikidele osapooltele.

Teeme oma tööd korralikult ja mönuga!

_MFP6070