Ettevõttest

BauEst OÜ – ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine

BauEst OÜ alustas tegevust 2006. aastal pereettevõttena.

Tänaseks on meeskond oluliselt laienenud ning meie peamine tegevus on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, ehitustegevus tööstus- ning tsiviilehituses.

Meie töö ei alga reeglina mitte ehitusplatsil, vaid oluliselt varem. Üsna tihti oleme partneriks juba ehitiste kavandamisel ja projekteerimisel. Omades meeskonnas oma projekteerijat, saame pakkuda pidevat konsultatsiooni ja koostööd projekti algstaadiumist kuni ehitise valmimiseni. Samuti oleme töö käigus selgeks saanud, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline teatud töölõike teostada oma meeskonnaga: meil on nii betoonitööde, üldehituse kui ka viimistlustööde brigaadid, kelle tööle võime alati kindlad olla.

Aasta-aastalt oleme panustanud oma töötajate arendamisesse, et olla oma klientidele parimaks partneriks. Nii oma meeskonna kokkupanekul kui ka koostööpartnereid ja allhankijaid valides, lähtume eelkõige sellest, et meie väärtushinnangud ühtiksid. Püüdleme selle poole, et meie inimesed mõtleksid ja tegutseksid ühise eesmärgi nimel – et meie Tellija saaks meid täielikult usaldada ehitise planeerimisest kuni valmimiseni.

Meie soov on olla oma Tellijale partner, kes ei rahuldu keskpärasusega. Nii, nagu hindame oma meeskonnas erilisust, suhtume ka oma Tellijatesse ja koostööpartneritesse. Oleme lähtunud ehitusobjektide kavandamisel eelkõige Tellijate soovide ja ootuste kaardistamisest, et tee lõpptulemuseni oleks nauditav ja võimalikult murevaba kõikidele osapooltele.

Teeme oma tööd korralikult ja mönuga!